Ettevõttest

European Legal Office OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 2011. aastal Tallinnas. Põhitegevuseks on mitmekülgse õigusabiteenuse osutamine, kohtus kui ka ametiasutustes esindamine ning rahvusvahelise inkassoteenuse osutamine Eestis.

Meie eesmärk on olla enda klientidele püsivaks ja usaldusväärseks partneriks õiguse kõigis tahkudes – nii korrektses asjaajamises kui ka kohtus. Võtmeks selle saavutamisel ja hoidmisel on pidev areng ja pühendumine, sest õigusruum areneb ja muutub iga aastaga. European Legal Office meeskonnaliikmed osalevad järjepidevalt täienduskoolitustel ja tegelevad oma erialaste oskuste arendamisega. Äri on globaalne, seetõttu peame olema kursis mitte ainult Eestis toimuvaga, vaid tundma ka rahvusvahelist õiguskultuuri ning omama usaldusväärseid käepikendusi erinevates maailmajagudes. 

Meie meeskonnas leidub selle tulemusena nii tugevat kompetentsi kõige uuematest õiguspraktikatest kui ka üle 20 aasta pikkust kogemust. Siit leiate meeskonna, kes orienteerub suurepäraselt õigussüsteemi keerdkäikudes, õpib tundma teie äri ning seeläbi on asjatundlikuks teejuhiks teie õiguste kaitsel ja eesmärkide saavutamise!

Tulemusliku koostöö nimel,

Juhatuse liige

Stanislav Vammus

Scroll to Top